Start nowego sezonu w iSwim

Szanowni Państwo, 

W tym tygodniu startujemy z kolejnym semestrem zajęć pływania w iSwim. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kontynuowania naszej wspólnej przygody z wodą i nabywania nowych umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Oto kilka ważnych informacji dotyczących rozpoczęcia nowego semestru:

Po przyjściu na basen spotykamy pierwszą szatnię, gdzie zostawiamy buty i kurtki (to pewnie w porze zimowej :)) i dostajemy numerek, z którym udajemy się do szatni basenowej. Numerek ten nam jest o tyle potrzebny, że w drugiej szatni wymieniamy go na kluczyk do szafki w szatni. 

Przebieramy się i proszę nie zapomnieć o najważniejszych rzeczach:

  • Strój / kąpielówki
  • Okularki 
  • Czepek
  • Ręcznik
  • Klapki

Najmłodsze grupy początkujące wchodzą do wody razem z instruktorem (dzieci mają ubrane dmuchane rękawki które są na wyposażeniu szkółki). 

Przydziału do grup na zajęciach dokonają instruktorzy. Podział następuje względem poziomu zaawansowania. 

W przypadku zajęć we wtorek o 17.15 i czwartek o 17.15 po wejściu na nieckę basenową prosimy o ustawienie się po prawej stronie basenu przy skrajnym torze (pierwszy tor od strony okien)

W przypadku zajęć we wtorek o 18.00 i czwartek o 16.30 prosimy, aby dzieci które są pierwszy raz na naszych zajęciach usiadły właśnie na krzesełkach. Pozostałe dzieci ustawiają się na torach, na których pływały w poprzednich semestrach i trenerzy dokonają następnych podziałów.

Wszelkie formalności i sprawy związane z płatnościami oraz podpisywaniem umów będzie załatwiała z Państwem Pani Elżbieta Bogulska, która będzie dostępna dla Państwa w trakcie zajęć w pierwszej szatni w łączniku sportowym. W razie potrzeby podaję numer telefonu do Pani Eli 600 034 515.

Jesteśmy przekonani, że nasze zajęcia nauki pływania dostarczą Waszym dzieciom wiele radości i umożliwią rozwijanie umiejętności pływackich. Razem z naszymi trenerami, jesteśmy gotowi pracować nad tym, aby Wasze dzieci czuły się pewnie i komfortowo w wodzie.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie, wybierając naszą szkołę nauki pływania. Razem z Państwem, będziemy dążyć do zapewnienia bezpiecznych i satysfakcjonujących zajęć dla naszych małych pływaków.

Z wyrazami szacunku,

Bartłomiej Bogulski 

Założyciel Szkoły Pływania iSwim

Read More

INFORMACJE dot. treningów podczas pandemii

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi od jutra obostrzeniami na terenie całego kraju, chcemy Państwa poinformować o kilku ważnych aspektach, odnośnie zajęć w naszej szkole pływania.

Obostrzenia obejmują 2 zajęcia wtorkowe (23, 30 marzec) oraz 2 zajęcia czwartkowe (25 marzec, 8 kwiecień) i wedle rozporządzenia z treningów będą mogły skorzystać tylko te osoby, które posiadają aktywną licencję Polskiego Związku Sportowego. Wiele osób już wyrobiło te licencje i oni jak najbardziej będą mogli przyjść już w najbliższy wtorek na trening.

Osoby, które tej licencji jeszcze nie wyrobiły – PROSIMY SIĘ NIE SMUCIĆ 🙂 zarówno zajęcia wtorkowe jak i czwartkowe będą do odrobienia w terminie po „wyluzowaniu” obostrzeń. Rozważamy również utworzenie kursu podczas któregoś weekendu tak, aby każdy mógł spokojnie odrobić zajęcia.

Osoby, które chciałby jeszcze wyrobić licencję PZP, mogą to zrobić dzięki współpracy z klubem MKS Juvenia Wrocław. Jak to zrobić, pisałem już w osobnych mailach do Państwa ale szczegółowe informację udzieli Państwu Pani Martyna Domagalska – koordynatorka licencji w Juvenii Wrocław (mail: domagalska.martyna@gmail.com)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Bogulski

Read More

Start drugiego semestru w roku szkolnym 2020/21

Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszymy, że możemy powrócić na pływalnie po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19. Dzięki zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych możemy wznowić treningi w naszej szkole pływania iSwim.

Drugi semestr rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ze względu na konieczność odrobienia wszystkich zajęć pierwszego semestru odwołanych ze względu na pandemię. W związku z tym drugi semestr startuje od wtorkowych zajęć 23-lutego 2021 roku.

Zajęcia niezmiennie odbywają się w stałych godzinach we wtorek o 18.00 (grupy dzieci) i 18.45 (grupa dorosłych) oraz w czwartek o 16.30 i 17.15 (grupy dzieci). W drugim semestrze we wtorki odbędzie się 17 zajęć, a w czwartki 16 zajęć. Pełny grafik dni, w których się odbywają treningi oraz płatności za semestr znajdą Państwo w zakładce Szkoła Pływani iSwim > Cennik lub klikając TUTAJ

Przypominamy również, że w sprawach płatności kontaktujemy się z Panią Elżbietą Bogulską (tel. 600 034 515)

We wszystkich pozostałych sprawach pozostaję do Państwa dyspozycji,

Pozdrawiam,
Bartłomiej Bogulski (tel. 698 682 814)

Read More

Start typing and press Enter to search