INFORMACJE dot. treningów podczas pandemii

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi od jutra obostrzeniami na terenie całego kraju, chcemy Państwa poinformować o kilku ważnych aspektach, odnośnie zajęć w naszej szkole pływania.

Obostrzenia obejmują 2 zajęcia wtorkowe (23, 30 marzec) oraz 2 zajęcia czwartkowe (25 marzec, 8 kwiecień) i wedle rozporządzenia z treningów będą mogły skorzystać tylko te osoby, które posiadają aktywną licencję Polskiego Związku Sportowego. Wiele osób już wyrobiło te licencje i oni jak najbardziej będą mogli przyjść już w najbliższy wtorek na trening.

Osoby, które tej licencji jeszcze nie wyrobiły – PROSIMY SIĘ NIE SMUCIĆ 🙂 zarówno zajęcia wtorkowe jak i czwartkowe będą do odrobienia w terminie po „wyluzowaniu” obostrzeń. Rozważamy również utworzenie kursu podczas któregoś weekendu tak, aby każdy mógł spokojnie odrobić zajęcia.

Osoby, które chciałby jeszcze wyrobić licencję PZP, mogą to zrobić dzięki współpracy z klubem MKS Juvenia Wrocław. Jak to zrobić, pisałem już w osobnych mailach do Państwa ale szczegółowe informację udzieli Państwu Pani Martyna Domagalska – koordynatorka licencji w Juvenii Wrocław (mail: domagalska.martyna@gmail.com)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Bogulski

Read More

Start drugiego semestru w roku szkolnym 2020/21

Szanowni Państwo,

Bardzo się cieszymy, że możemy powrócić na pływalnie po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19. Dzięki zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych możemy wznowić treningi w naszej szkole pływania iSwim.

Drugi semestr rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ze względu na konieczność odrobienia wszystkich zajęć pierwszego semestru odwołanych ze względu na pandemię. W związku z tym drugi semestr startuje od wtorkowych zajęć 23-lutego 2021 roku.

Zajęcia niezmiennie odbywają się w stałych godzinach we wtorek o 18.00 (grupy dzieci) i 18.45 (grupa dorosłych) oraz w czwartek o 16.30 i 17.15 (grupy dzieci). W drugim semestrze we wtorki odbędzie się 17 zajęć, a w czwartki 16 zajęć. Pełny grafik dni, w których się odbywają treningi oraz płatności za semestr znajdą Państwo w zakładce Szkoła Pływani iSwim > Cennik lub klikając TUTAJ

Przypominamy również, że w sprawach płatności kontaktujemy się z Panią Elżbietą Bogulską (tel. 600 034 515)

We wszystkich pozostałych sprawach pozostaję do Państwa dyspozycji,

Pozdrawiam,
Bartłomiej Bogulski (tel. 698 682 814)

Read More