Start nowego sezonu w iSwim

Szanowni Państwo,  W tym tygodniu startujemy z kolejnym semestrem zajęć pływania w iSwim. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kontynuowania naszej wspólnej przygody z wodą i nabywania nowych umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Oto kilka ważnych informacji dotyczących rozpoczęcia nowego semestru: Po przyjściu na basen spotykamy pierwszą szatnię, gdzie [...]

INFORMACJE dot. treningów podczas pandemii

Szanowni Państwo, W związku z wprowadzonymi od jutra obostrzeniami na terenie całego kraju, chcemy Państwa poinformować o kilku ważnych aspektach, odnośnie zajęć w naszej szkole pływania. Obostrzenia obejmują 2 zajęcia wtorkowe (23, 30 marzec) oraz 2 zajęcia czwartkowe (25 marzec, 8 kwiecień) i wedle rozporządzenia z treningów będą mogły skorzystać tylko te osoby, które posiadają [...]

Start drugiego semestru w roku szkolnym 2020/21

Szanowni Państwo, Bardzo się cieszymy, że możemy powrócić na pływalnie po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19. Dzięki zachowaniu wszystkich zasad sanitarnych możemy wznowić treningi w naszej szkole pływania iSwim. Drugi semestr rozpoczął się z lekkim opóźnieniem, ze względu na konieczność odrobienia wszystkich zajęć pierwszego semestru odwołanych ze [...]

Start typing and press Enter to search