INDYWIDUALNE TRENINGI PŁYWACKIE WROCŁAW

Indywidualne treningi pływackie w Szkole Pływania iSwim to możliwość na szybszy rozwój pływacki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Indywidualne treningi pływackie cechują się tym, że czas zajęć w maksymalnym stopniu jest wykorzystywany dla jednej osoby. Indywidualne treningi pływackie są kierowane dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z pływaniem, jak i dla tych którzy pływają już czterema stylami, bądź szykują się do startu w zawodach.

W przypadku nauki pływania od podstaw instruktor przechodzi wszystkie etapy szkolenia wraz z kursantem poświęcając mu maksymalnie dużo uwagi, na bieżąco korygując błędy, dzięki czemu nauka przemija łatwiej i szybciej. Szybciej również przechodzi do kolejnego etapu jakim jest doskonalenie pływania.

Indywidualne treningi są skierowane również do profesjonalnych pływaków i osób dorosłych, które potrafią już pływać. Zajęcia wówczas trwają więcej niż 45 minut i są prowadzone przez trenera pływania z dużym doświadczeniem. Trener koordynuje błędy techniczne, rozpisuje profesjonalnie cały trening, który później otrzymuje zawodnik wraz ze wskazówkami od trenera. Istnieje również możliwość rozpisywania treningów dla zawodników samemu szykujących się do zawodów pływackich. Wówczas trener przedstawia cały plan treningowy, rozpisuje treningi, koordynuje je oraz prowadzi wideoanalizę techniki pływania zawodnika. Indywidualny trener nie tylko zadaje kolejne długości basenu ale również jest doskonałym motywatorem dla zawodnika, dzięki czemu zawodnik jest wstanie przesuwać bariery swojej słabości, osiągając coraz to nowe cele i realizując kolejne wyzwania.

Zajęcia trwają ponad 45 minut i są prowadzone na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Ścinawskiej 21 we Wrocławiu oraz istnieje możliwość umawiania treningów indywidualnych na większości basenów na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Aby zapisać się lub uzyskać więcej informacji odnośnie treningów indywidualnych wystarczy napisać maila na adres zapisy@iswim.com.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 698 682 814. W zakładce cennik znajdą Państwo informacje odnośnie kosztów Indywidualnego treningu prowadzonego na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 we Wrocławiu. W przypadku treningów wyjazdowych odbywających się na innych pływalniach ceny się ustalane indywidualnie. Zapraszamy do współpracy i wspólnych treningów. Razem osiągnijmy to co do tej pory wydawało się niemożliwe!

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Start typing and press Enter to search