KONSULTACJA SZKOLENIOWA DLA PŁYWAKÓW

Jesteś pływakiem? Chcesz podczas weekendu majowego poprawić swoją technikę oraz potrenować w miłej atmosferze? Ta konsultacja jest dla Ciebie!

MKS Juvenia Wrocław i Szkoła Pływania iSwim zapraszają na jedyną taką konsultacje w Polsce!

Majówkowa konsultacja szkoleniowa to intensywny 4-dniowy program szkoleniowy dla zawodników w wieku 9-17 lat, którzy chcą poprawić swoją formę i wydolność pływacką.

Jak co roku czynimy starania, aby na obozie wspólne treningi prowadziły najlepsze zawodniczki w kraju! W tym roku niestety podczas majówki rozgrywane będą główne Mistrzostwa Polski Seniorów, gdzie nasze gwiazdy będą walczyć o minima na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a my będziemy mocno za nie trzymać kciuki.

Alicja TCHÓRZ – Obecnie najlepsza polska pływaczka, Mistrzyni Europy, uczestniczka IO Londyn 2012 i IO Rio 2016, Mistrzyni Europy Juniorów, wielokrotna Rekordzistka i Mistrzyni Polski, Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym. 

Dominika SZTANDERA – Mistrzyni Europy, pierwsza Polka, która złamała barierę 30 sekund na 50 m st. klasycznym i 1:05.00 na 100 m st. klasycznym, wielokrotna medalistka i Rekordzistka Mistrzostw Polski. Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym.

Kornelia FIEDKIEWICZ – Mistrzyni Europy, jedna z najszybszych Polek w stylu dowolnym, wielokrotna medalistka i Rekordzistka Mistrzostw Polski. Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym.

DLACZEGO MY?

Pomysłodawcami CAMP’ów są Grzegorz Widanka i Bartłomiej Bogulski, trenerzy MKS Juvenii Wrocław – najlepszego klubu pływackiego w Polsce!
Ich wyjątkowe podejście do pływania oraz sposób przekazywania wiedzy z pewnością pomogą w poprawieniu swoich dotychczasowych rezultatów. Wyjątkowa atmosfera na treningach sprawia, że każdy jest w stanie przesunąć swoją dotychczasową barierę, oraz przyswoić rozwiązania, które poprawią jakość treningów.

 • Grzegorz Widanka
  Grzegorz Widanka

  Trener Kadry Narodowej w pływaniu z 30-letnim doświadczeniem. Trener aktualnych Mistrzyń Europy w sztafecie 4x50m st. zmiennym, wychowawca wielu Rekordzistów oraz medalistów mistrzostw Polski. Jako trener zdobył ponad 200 medali Mistrzostw Polski Seniorów. Aktualnie zajmuje się szkoleniem grupy seniorskiej Juvenii Wrocław, w które trenują takie zawodniczki i zawodnicy jak: Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Kornelia Fiedkiewicz, Paweł Werner

 • Bartłomiej Bogulski
  Bartłomiej Bogulski

  Wychowanek trenera Grzegorza Widanki, członek Kadry Narodowej, wielokrotny Rekordzista oraz Medalista Mistrzostw Polski w stylu dowolnym. Zdobywca ponad 40 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. 

  Jako drugi mężczyzna na Dolnym Śląsku złamał barierę 50 sekund na 100 m st. dowolnym! Obecnie trener w klubie MKS Juvenia Wrocław i właściciel Szkoły Pływania iSwim, gdzie z wielką pasją przekazuje swoją wiedzę młodym zawodnikom.

OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu to jedna z najlepszych baz treningowych w Polsce, z której korzysta wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Infrastruktura ośrodka zapewnia możliwości zrealizowania nawet najbardziej urozmaiconego programu treningowego, a lokalizacja nad jeziorem pośród lasów sprawa, że trenowanie jest dużo bardziej przyjemne i efektywne.

Podczas konsultacji szkoleniowej ośrodek gwarantuje zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w HOTELU STADION z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz Wi-FI. W Pokojach internatu STADION są tylko dwa łóżka – jedno nierozkładane i drugie w formie rozkładanej sofy. Baza gastronomiczna zapewnia 3 posiłki dziennie w formie „szwedzkiego stołu”. Jadłospis jest dopasowany do potrzeb sportowców wyczynowych i gwarantuje dostarczenie wszystkich niezbędnych elementów podczas treningu sportowego.

Wykwalifikowana kadra składająca się z trenerów, instruktorów i zawodników pływania zaproponuje atrakcyjny i intensywny program konsultacji, który będzie obejmował: 

– 6 treningów pływackich, każdy w wymiarze 1,5-2 godz.,

– 3 treningi uzupelniające na salach crossfit, fitness, spinning,

– „Stretching” po treningu,

– Nagrywanie oraz analizę techniki pływania.

TERMINY i CENA

MAJÓWKA

29.04 – 02.05.2021 (4 dni) – CENA: 990 zł – zakwaterowanie  STADION – 9 MIEJSC!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Chcesz pojechać z nami na CAMP? Gwarancją rezerwacji miejsca jest wypełnienie internetowego formularza zapisów oraz wpłata zaliczki w kwocie 500 zł najpóźniej do 10 dni od daty zgłoszenia. O przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane do przelewu:

MKS JUVENIA WROCŁAW

ul. Borowska 1-3, 50-529 Wrocław

BANK PKO BP: 46 1020 5226 0000 6402 0596 6397

tytuł przelewu: Imię i Nazwisko uczestnika, nr turnusu z dopiskiem „CAMP majówka 2021”