Zaczynamy Nowy Sezon 2017/18! – Szkoła Pływania Wrocław

Szanowni Państwo, iSwim – Szkoła Pływania Wrocław, rozpoczyna nabór do nowego kursu pływania.

Wakacje już za nami, a więc czas zacząć kolejny sezon nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Szkole Pływania iSwim we Wrocławiu. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę semestralnych kursów pływania we wtorki i czwartki na trzech poziomach zaawansowania:

  • początkującym,
  • średniozaawansowanym,
  • zaawansowanym.

Pływanie to idealne rozwiązanie dla dzieci, które poprawia ich rozwój psychoruchowy, wzmacnia mięśnie oraz postawę dziecka. Jest również wspaniałą przygodą, która uczy przede wszystkim systematyczności, samodzielności i determinacji w dążeniu do własnych celów oraz radzenia sobie z wieloma przeciwnościami.

Prowadzimy również nabór do grup nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych oraz na indywidualne zajęcia i treningi pływackie. Grupa dorosłych uczy się we wtorki o 18.45, natomiast terminy indywidualnych treningów i zajęć pływania dla dorosłych ustalamy indywidualnie z każdym kursantem.

Nasza kadra to trenerzy i instruktorzy pływania z wieloletnim doświadczeniem. Głównie byli zawodnicy, reprezentanci Polski, medaliści i rekordziści Polski. Zestawienie młodości z doświadczeniem trenerskim dało połączenie, dzięki któremu dzieci bardzo szybko przyswajają wiedzę na wszystkich poziomach zaawansowania i robią bardzo znaczące postępy w nauce pływania.

Właścicielem Szkoły, a zarazem trenerem jest Bartłomiej Bogulski. Były zawodnik klubu MKS Juvenia Wrocław. Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Swoje 15-letnie doświadczenie zawodnicze wykorzystuje teraz „z drugiej strony basenu” szkoląc młodych adeptów na przyszłych zawodników. W Szkole Pływania iSwim zajmuje się również prowadzeniem treningów indywidualnych, poprawianiem techniki pływania, rozpisywaniem treningów (wirtualny trener) oraz organizacją warsztatów i obozów pływackich (np. ekonomiczny kraul, czy obozy iSwim Juvenia Wrocław CAMP)

W tym roku kurs rozpoczyna się we wtorek 12 września o godzinie 18.00. Zapisów możemy dokonywać poprzez stronę internetową w zakładce zapisy (http://iswim.com.pl/pages/zapisy-iswim/) oraz mailowo na adres zapisy@iswim.com.pl

W semestrze zimowym będziemy uczestniczyć w 17 zajęciach pływania zarówno we wtorek jak i w czwartek. Koszt kursu 1x w tygodniu wynosi 520zł, natomiast przy zapisaniu dziecka 2x w tygodniu przysługuje rabat, wówczas 34 zajęcia kosztują 970zł. Płatności dokonujemy w ratach na basenie, a ich wysokość można indywidualnie ustalić z właścicielem Szkoły Pływania.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia!