ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z ISWIM

Dowiedz się więcej!

NAUKA PŁYWANIA WE WROCŁAWIU? ZAPRASZAMY.

Szkoła Pływania iSwim została założona w 2012 roku przez Bartłomieja Bogulskiego – multimedalistę i Rekordzistę Polski w Pływaniu, członka Kadry Narodowej, zawodnika klubu MKS Juvenia Wrocław. Powstała z myślą o nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Profesjonalna kadra trenerska oraz duże doświadczenie w nauce pływania sprawiają, że Szkoła Pływania iSwim jest bardzo dobrym rozwiązaniem na dodatkowe zajęcia pływania dla dzieci. W swojej ofercie iSwim poza nauką pływania dla dzieci we Wrocławiu posiada również naukę i doskonalenie techniki pływania dla dorosłych, treningi indywidualne oraz profesjonalne obozy sportowe. Dzięki iSwim nauka pływania może od dzisiaj stać się prawdziwą przygodą!

„Szkoła Pływania iSwim powstała z myślą o profesjonalnym nauczaniu pływania dzieci i młodzieży we Wrocławiu. Dzieci uprawiające sport lepiej się rozwijają i pozytywnie wpływa to na ich zdrowie. Przez 12 lat zawodowej kariery pływackiej poznałem ten sport na każdym etapie nauczania i szkolenia. Pozwoliło mi to dobrać najlepszą kadrę szkoleniową, która dokłada wszelkich starań, aby dzieci uczyły się i rozwijały pływacko na najwyższym poziomie. Pływanie to piękny sport, który staje się życiową pasją i właśnie ludzie z taką pasją tworzą Szkołę Pływania iSwim.” – Bartłomiej Bogulski

Szkoła Pływania iSwim

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na wszystkich szczeblach nauki pływania.

SZKOLENIE

W iSwim proces szkolenia jest indywidualnie dobierany do potrzeb kursanta.

TRENERZY

Profesjonalna kadra trenerska dobrana starannie względem zaawansowania każdej grupy kursantów.

ATMOSFERA

Ponieważ tylko trenując w dobrej atmosferze jesteś w stanie osiągać najlepsze wyniki.

GDZIE I KIEDY?

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 12 WRZEŚNIA 2023!

WTOREK: 17.15, 18.00 lub 18.45

CZWARTEK: 16.30 lub 17.15

Basen Sportowej Szkoły Podstawowej nr 46 we Wrocławiu ul. Ścinawska 21

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Chcesz zapisać siebie lub dziecko na zajęcia? A może skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 48 godzin i potwierdzimy przyjęcie zapisu.

Start typing and press Enter to search