NAJLEPSZY OBÓZ DLA PŁYWAKÓW

iSwim Juvenia Wrocław CAMP to więcej niż zwykłe obozy sportowe – to dekada współpracy z pasjonatami pływania. Nasza tradycja doskonalenia młodych talentów sportowych trwa już od 10 lat, a nasza misja ewoluuje, aby dostarczać jeszcze więcej wartości. W tym roku, obok sprawdzonych programów w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich – jednym z najlepszych ośrodków treningowych w Polsce, z dumą rozszerzamy naszą ofertę o ekskluzywny wyjazd zagraniczny do ECO THERMA SPA & SPORT w Bułgarii, perły nad brzegiem Morza Czarnego.

Nasze obozy charakteryzuje wyjątkowo bogaty program sportowy, który został skrupulatnie zaprojektowany, aby każdy uczestnik, niezależnie od poziomu zaawansowania, mógł osiągnąć swój pełny potencjał. Zakwaterowanie zapewnione jest w bardzo dobrych warunkach, gdzie każdy szczegół jest dopracowany, aby wspierać regenerację i odpoczynek po intensywnych treningach. Posiłki, przygotowywane w ścisłej konsultacji z dietetykami sportowymi, dostarczają niezbędnej energii i składników odżywczych, wspierając zdrowie i wydajność naszych sportowców.

Przyłącz się do nas i zrób kolejny krok w kierunku swoich pływackich aspiracji. iSwim Juvenia Wrocław CAMP to nie tylko trening – to przygoda, która nauczy Cię zdrowej rywalizacji, samodyscypliny i pozwoli doświadczyć niezapomnianych chwil w gronie podobnie zmotywowanych sportowców. Zrealizuj swoje sportowe marzenia z nami!

OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W WAŁCZU

ECO THERMA SPA & SPORT KRANEVO, BUŁGARIA

Jak co roku czynimy starania, aby na obozie wspólne treningi prowadziła obecnie najlepsza i najbardziej utytułowana zawodniczka w kraju!

Alicja TCHÓRZ – Mistrzyni Europy,  uczestniczka Igrzysk Olimpijskich (Londyn 2012 i IO Rio 2016), Mistrzyni Europy Juniorów, wielokrotna Rekordzistka i Mistrzyni Polski, Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym, medalistka Igrzysk The World Games. 

Alicja to także bardzo dobry manager sportu, który popularyzje pływanie jako dyscyplinę. Jest współorganizatorką najlepszej i bez wątpienia najbardziej widowiskowej pływackiej imprezy w Polsce – Memoriału Marka Petrusewicza. Ponadto jest założycielką portalu NasiMistrzowie.pl który pomaga w wyszukiwaniu sponsorów dla utalentowanych sportowców i również przedstawia korzyści jakie płyną ze sponsoringu sportowego.

Alicja na naszych CAMPach przekazuje zawodnikom nie tylko swoją wielką praktyczną wiedzę na temat treningu pływackiego ale również motywuje ich do trenowania pływania, pokazuje jego korzyści i pomaga każdemu młodemu sportowcowi w świadomym zbudowaniu siebie jako profesjonalnego sportowca.

DLACZEGO MY?

Pomysłodawcami CAMP’ów są Grzegorz Widanka i Bartłomiej Bogulski, trenerzy MKS Juvenii Wrocław – najlepszego klubu pływackiego w Polsce!
Ich wyjątkowe podejście do pływania oraz sposób przekazywania wiedzy z pewnością pomogą w poprawieniu swoich dotychczasowych rezultatów. Wyjątkowa atmosfera na treningach sprawia, że każdy jest w stanie przesunąć swoją dotychczasową barierę, oraz przyswoić rozwiązania, które poprawią jakość treningów.

 • Grzegorz Widanka
  Grzegorz Widanka

  Trener Kadry Narodowej w pływaniu z 30-letnim doświadczeniem. Trener aktualnych Mistrzyń Europy w sztafecie 4x50m st. zmiennym, wychowawca wielu Rekordzistów oraz medalistów mistrzostw Polski. Jako trener zdobył ponad 200 medali Mistrzostw Polski Seniorów. Aktualnie zajmuje się szkoleniem grupy seniorskiej Juvenii Wrocław, w które trenują takie zawodniczki i zawodnicy jak: Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Kornelia Fiedkiewicz, Paweł Werner

 • Bartłomiej Bogulski
  Bartłomiej Bogulski

  Wychowanek trenera Grzegorza Widanki, członek Kadry Narodowej, wielokrotny Rekordzista oraz Medalista Mistrzostw Polski w stylu dowolnym. Zdobywca ponad 40 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. 

  Jako drugi mężczyzna na Dolnym Śląsku złamał barierę 50 sekund na 100 m st. dowolnym! Obecnie trener w klubie MKS Juvenia Wrocław i właściciel Szkoły Pływania iSwim, gdzie z wielką pasją przekazuje swoją wiedzę młodym zawodnikom.

Wykwalifikowana kadra składająca się z trenerów, instruktorów i zawodników pływania zaproponuje atrakcyjny i intensywny program obozu, który będzie obejmował m.in.: 

 • Codzienny trening pływacki w wymiarze 2 godz.,
 • Treningi w formie wycieczek rowerowych,
 • Treningi w formie turystyki kajakowej,
 • Treningi na salach crossfit, fitness, spinning,
 • Zajęcia ogólnorozwojowe na sali gimnastycznej,
 • Zajęcia na ergometrach wioślarskich,
 • „Stretching” po treningu,
 • Wykłady sportowe i z budowania własnej marki osobistej,
 • Atrakcyjną rywalizację grupową w formie „Olimpiady obozowej”,
 • Wiele innych atrakcji np. spotkania z Mistrzami, sportowe quizy.

TERMINY i CENA

I TURNUS

21.07 – 27.07.2024 (7 dni) – CENA: 2400 zł – WAŁCZ – 6 miejsc!

II TURNUS

28.07 – 03.08.2024 (7 dni) – CENA: 2400 zł – WAŁCZ – 8 miejsc!

III TURNUS

25.08 – 31.08.2024 (7 dni) – CENA: 2400 zł – WAŁCZ – 20 miejsc!

IV TURNUS PRO

24.08 – 31.08.2024 (8 dni) – CENA: 4400 zł – BUŁGARIA – 11 miejsc! 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Chcesz pojechać z nami na CAMP? Gwarancją rezerwacji miejsca jest wypełnienie internetowego formularza zapisów oraz wpłata zaliczki w kwocie 500 zł dla obozów w Wałczu i 1500 zł dla obozu w Bułgarii najpóźniej do 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia zgłoszenia. O przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń. 

Pozostałą kwotę za obóz należy wpłacić najpóźniej 07.07.2024 dla obozów w Wałczu i do 15.06.2024 dla obozu w Bułgarii

Dane do przelewu:

iSwim Sport
ul. Lotnicza 145/B50, 54-132 Wrocław
Bank PKO BP:
88 1020 4900 0000 8302 3347 0066

*w tytule przelewu KONIECZNIE prosimy wpisać „imię i nazwisko zawodnika, CAMP lato 2024 oraz NUMER TURNUSU”

WYPEŁNIJ FORMULARZ I DOŁĄCZ DO NAS!

Start typing and press Enter to search