NAJLEPSZY OBÓZ DLA PŁYWAKÓW

Jesteś pływakiem? Chcesz w wakacje przygotować się do sezonu, poprawić swoją technikę oraz potrenować w miłej atmosferze? Ten Obóz jest dla Ciebie!

 

MKS Juvenia Wrocław i Szkoła Pływania iSwim zapraszają na jedyny taki obóz w Polsce!

 

iSwim Juvenia Wrocław CAMP to zgrupowania dla zawodników trenujących pływanie, w wieku 9-17 lat, którzy chcą poprawić swoją formę i wydolność oraz przygotować się do kolejnego sezonu pływackiego.

Jak co roku czynimy starania, aby na obozie wspólne treningi prowadziły najlepsze zawodniczki w kraju!

 

Alicja TCHÓRZ – Obecnie najlepsza polska pływaczka, Mistrzyni Europy, uczestniczka IO Londyn 2012 i IO Rio 2016, Mistrzyni Europy Juniorów, wielokrotna Rekordzistka i Mistrzyni Polski, Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym. 

 

Dominika SZTANDERA – Mistrzyni Europy, pierwsza Polka, która złamała barierę 30 sekund na 50 m st. klasycznym i 1:05.00 na 100 m st. klasycznym, wielokrotna medalistka i Rekordzistka Mistrzostw Polski. Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym.

 

Kornelia FIEDKIEWICZ – Mistrzyni Europy, jedna z najszybszych Polek w stylu dowolnym, wielokrotna medalistka i Rekordzistka Mistrzostw Polski. Mistrzyni i Rekordzistka Świata w Ratownictwie Wodnym.

DLACZEGO MY?

Pomysłodawcami CAMP’ów są Grzegorz Widanka i Bartłomiej Bogulski, trenerzy MKS Juvenii Wrocław – najlepszego klubu pływackiego w Polsce!
Ich wyjątkowe podejście do pływania oraz sposób przekazywania wiedzy z pewnością pomogą w poprawieniu swoich dotychczasowych rezultatów. Wyjątkowa atmosfera na treningach sprawia, że każdy jest w stanie przesunąć swoją dotychczasową barierę, oraz przyswoić rozwiązania, które poprawią jakość treningów.

 • Grzegorz Widanka
  Grzegorz Widanka

  Trener Kadry Narodowej w pływaniu z 30-letnim doświadczeniem. Trener aktualnych Mistrzyń Europy w sztafecie 4x50m st. zmiennym, wychowawca wielu Rekordzistów oraz medalistów mistrzostw Polski. Jako trener zdobył ponad 200 medali Mistrzostw Polski Seniorów. Aktualnie zajmuje się szkoleniem grupy seniorskiej Juvenii Wrocław, w które trenują takie zawodniczki i zawodnicy jak: Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Kornelia Fiedkiewicz, Paweł Werner

 • Bartłomiej Bogulski
  Bartłomiej Bogulski

  Wychowanek trenera Grzegorza Widanki, członek Kadry Narodowej, wielokrotny Rekordzista oraz Medalista Mistrzostw Polski w stylu dowolnym. Zdobywca ponad 40 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. 

  Jako drugi mężczyzna na Dolnym Śląsku złamał barierę 50 sekund na 100 m st. dowolnym! Obecnie trener w klubie MKS Juvenia Wrocław i właściciel Szkoły Pływania iSwim, gdzie z wielką pasją przekazuje swoją wiedzę młodym zawodnikom.

OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu to jedna z najlepszych baz treningowych w Polsce, z której korzysta wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Infrastruktura ośrodka zapewnia możliwości zrealizowania nawet najbardziej urozmaiconego programu treningowego, a lokalizacja nad jeziorem pośród lasów sprawa, że trenowanie jest dużo bardziej przyjemne i efektywne.

Ośrodek gwarantuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz Wi-FI. Żeby zachować wszystkie normy sanitarne, pokoje z których będziemy korzystać w tym roku usytuowane są we wszystkich budynkach na terenie ośrodka. Baza gastronomiczna zapewnia 3 posiłki dziennie w formie „szwedzkiego stołu”. Jadłospis jest dopasowany do potrzeb sportowców wyczynowych i gwarantuje dostarczenie wszystkich niezbędnych elementów podczas treningu sportowego.

Wykwalifikowana kadra składająca się z trenerów, instruktorów i zawodników pływania zaproponuje atrakcyjny i intensywny program obozu, który będzie obejmował: 

 

 • Codzienny trening pływacki w wymiarze 2 godz.,
 • Treningi uzupełniające w formie wycieczek rowerowych oraz turystyki kajakowej,
 • Zajęcia ogólnorozwojowe w terenie i na sali gimnastycznej,
 • Zajęcia na salach crossfit, fitness, spinning,
 • Zajęcia na ergometrach wioślarskich,
 • „Stretching” po treningu,
 • Atrakcyjną rywalizację grupową w formie „Olimpiady obozowej”,
 • Wiele innych atrakcji np. wykłady o tematyce dietetyki sportowej, sportowe quizy.

TERMINY i CENA

I TURNUS

23.07 – 30.07.2022 (8 dni) – CENA: 2250 zł – zakwaterowanie  LIDER – 28 MIEJSC!

II TURNUS

30.07 – 06.08.2022 (8 dni) – CENA: 2250 zł – zakwaterowanie  LIDER/SYDNEY – 16 MIEJSC!

III TURNUS

07.08 – 13.08.2022 (7 dni) – CENA: 2050 zł – zakwaterowanie  LIDER – 40 MIEJSC!

IV TURNUS

13.08 – 20.08.2022 (8 dni) – CENA: 2250 zł – zakwaterowanie  LIDER – 25 MIEJSC!

V TURNUS

20.08 – 27.08.2022 (8 dni) – CENA: 2250 zł – zakwaterowanie  LIDER –  12 MIEJSC!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Chcesz pojechać z nami na CAMP? Gwarancją rezerwacji miejsca jest wypełnienie internetowego formularza zapisów oraz wpłata zaliczki w kwocie 500 zł najpóźniej do 10 dni od daty otrzymania potwierdzenia zgłoszenia. O przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ KWOTY NALEŻY WPŁACIĆ DO 10.07.2022.

 

Dane do przelewu:

iSwim Sport
ul. Lotnicza 145/B50, 54-132 Wrocław
Bank PKO BP:
88 1020 4900 0000 8302 3347 0066

*w tytule przelewu KONIECZNIE prosimy wpisać „imię i nazwisko zawodnika, CAMP lato 2022 oraz NUMER TURNUSU”