ZAJĘCIA PŁYWANIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Nauka pływania dla grup zorganizowanych oferowane przez Szkołę Pływania iSwim to idealne rozwiązanie dla szkół, przedszkoli czy firm chcących wzbogacić swoją ofertę o profesjonalną naukę pływania dla dzieci i dorosłych. Współpraca z grupami zorganizowanymi od wielu lat bardzo dobrze funkcjonuje w Szkole Pływani iSwim. Cały cykl szkolenia jest dopasowany do potrzeb grupy. Instruktorzy dopasowują techniki nauczania do umiejętności grupy co gwarantuje, że zajęcia będą doskonałą zabawą dla wszystkich uczestników.

W przypadku zajęć organizowanych przez Szkołę Pływania iSwim utworzone są grupy na wszystkich poziomach zaawansowania przez co każdy kursant trafia właśnie do takiej grupy, w której nauczy się i skorzysta jak najwięcej. W przypadku nauki pływania dla dzieci instruktorzy wchodzą wspólnie z dziećmi do wody aby przez pierwsze zajęcia przełamać lęk przed wodą i rozpocząć elementarną naukę pływania. Doskonalenie pływania to grupa, która perfekcyjnie opanowuje cztery style pływackie (dowolny, grzbietowy, motylkowy, klasyczny) oraz szlifuje ich poprawną technikę.

Zajęcia dla grup zorganizowanych mogą też być bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm, które chcą zatroszczyć się o kondycję, rozwój fizyczny, a przede wszystkim integrację swoich pracowników. Utrzymywanie dobrej kondycji fizycznej jest dobrym bodźcem relaksującym każdego człowieka oraz napędzającego go do pracy na wysokim poziomie.

Zajęcia trwają 45 minut i są prowadzone na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Ścinawskiej 21 we Wrocławiu lub na innym basenie na terenie Wrocławiu lub Dolnego Sląska (do wcześniejszego ustalenia). Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres zapisy@iswim.com.pl lub zadzwonić pod numer 698 682 814. Ceny w przypadku zajęć nauki pływania dla grup zorganizowanych są ustalane indywidualnie i wpływa na to wiele zmiennych (np. ilość zajęć w tygodniu, ilość osób w grupie, czy czas trwania zajęć). Zapraszamy do owocnej współpracy.

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Start typing and press Enter to search