Dołącz do iSwim!

Szkoła Pływania iSwim została założona w 2012 roku przez Bartłomieja Bogulskiego – multimedalistę i Rekordzistę Polski w Pływaniu, członka Kadry Narodowej, zawodnika klubu MKS Juvenia Wrocław. Powstała z myślą o nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Profesjonalna kadra trenerska oraz duże doświadczenie w nauce pływania sprawiają, że Szkoła Pływania iSwim jest bardzo dobrym rozwiązaniem na dodatkowe zajęcia pływania dla dzieci. W swojej ofercie iSwim poza nauką pływania dla dzieci we Wrocławiu posiada również naukę i doskonalenie techniki pływania dla dorosłych, treningi indywidualne oraz profesjonalne obozy sportowe. Dzięki iSwim nauka pływania może od dzisiaj stać się prawdziwą przygodą!

baner iswim.001

nauczymy cię pływać

Zajęcia w iSwim odbywają się na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 we Wrocławiu przy ul. Ścinawskiej 21. Jest to 5-cio torowa pływalnia przystosowana do nauki i doskonalenia pływania dzieci jak i dorosłych. Po przyjechaniu na zajęcia można skorzystać z bezpłatnego parkingu na terenie szkoły a podczas zajęć rodzice mogą podziwiać swoje pociechy z balkonu, który jest nad pływalnią.

zapisz się już dziś

Zanurz się w przyjemnościach i korzyściach nauki pływania już dziś! Zapisz się do iSwim i rozpocznij nową przygodę, która przyniesie Tobie i Twojemu dziecku wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie i dobierzemy odpowiednią grupę w naszym kursie. Umowę w iSwim podpisujesz po pierwszych niezobowiązujących zajęciach dzięki czemu nie kupujesz „kota w worku” :). Na co więc czekasz? wypełnij formularz już dziś! Zajęcia startują 12 września 2023 roku. Ilość zajęć w pierwszym semestrze, który trwa do ferii zimowych oraz ich koszt będzie dostępny w zakładce cennik.

Start typing and press Enter to search