POZNAJ iSWIM. 
PROFESJONALNĄ
SZKOŁĘ PŁYWANIA 
WE WROCŁAWIU.

ja2 maly

Jak to się zaczęło?

S

zkoła Pływania iSwim została założona w 2012 roku przez Bartłomieja Bogulskiego – multimedalistę i Rekordzistę Polski w Pływaniu, członka Kadry Narodowej, zawodnika klubu MKS Juvenia Wrocław. Jest to profesjonalna Szkoła Pływania we Wrocławiu współpracująca z jednym z najlepszych klubów pływackich w Polsce – MKS Juvenią Wrocław. Nauka Pływania w iSwim jest przeprowadzana zgodnie z najnowszymi technikami nauczania pływania, a zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania. Dzięki temu zajęcia nauki pływania w iSwim to czysta przyjemność i dowód na to, że pływania można nauczyć praktycznie każdego.

„Szkoła Pływania iSwim powstała z myślą o profesjonalnym nauczaniu pływania dzieci i młodzieży we Wrocławiu. Dzieci uprawiające sport lepiej się rozwijają i pozytywnie wpływa to na ich zdrowie. Przez 12 lat zawodowej kariery pływackiej poznałem ten sport na każdym etapie nauczania i szkolenia. Pozwoliło mi to dobrać najlepszą kadrę szkoleniową, która dokłada wszelkich starań, aby dzieci uczyły się i rozwijały pływacko na najwyższym poziomie. Pływanie to piękny sport, który staje się życiową pasją i właśnie ludzie z taką pasją tworzą Szkołę Pływania iSwim.” – Bartłomiej Bogulski

Szkoła Pływania iSwim w głównym punkcie swojej ofercie posiada naukę i doskonalenie pływania dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Po przejściu całościowego kursu (wszystkie poziomy zaawansowania) dziecko potrafi pływać czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny), wykonywać nawroty pływackie, skakać „na główkę”, a więc jest przygotowane w pełni do podjęcia profesjonalnego treningu pływackiego np. w klasie pływackiej.

Ponadto w ofercie znajduje się również nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych, również na wszystkich poziomach zaawansowania, treningi personalne które pozwolą wychwycić nawet najmniejsze błędy w technice, wirtualny trener pływania, który rozpisze cały plan treningowy dla konkretnego celu, czy zajęcia dla grup zorganizowanych.

Bartłomiej Bogulski jest również współtwórcą projektu obozów sportowych dla dzieci iSwim Juvenia Wrocław CAMP, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem dzieci w całej Polsce. Obozy organizowane są w Centralnych Ośrodkach Przygotowań Olimpijskich, czyli najlepszych bazach treningowych w Polsce. Na obozie sportowym poza codziennym treningiem pływackim dzieci również pływają na kajakach, jeżdżą na wycieczki rowerowe, uczestniczą w rozbudowanym treningu ogólnorozwojowym tj. ergometry wioślarskie, spinning, zajęcia fitness, a wszystko to w miłej zabawowej atmosferze.

Wszystkie zajęcia nauki pływania we Wrocławiu odbywają się na basenie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 46 we Wrocławiu przy ul. Ścinawskiej 21. Oczywiście istnieje możliwość nawiązania współpracy wyjazdowej na różnych płaszczyznach (treningi, nauka pływania, konsultacje). Zapraszamy Państwa do działu OFERTA, aby lepiej zapoznać się z tym, co oferuje Państwu iSwim.

Start typing and press Enter to search