NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI WROCŁAW

Nauka Pływania dla dzieci w szkole pływania iSwim to zajęcia pełne pasji i dobrej zabawy. Dzieci rozpoczynające kurs całe zajęcia przebywają w wodzie razem z instruktorami, którzy sprawiają że poprzez zabawę dzieci przełamują lęk przed wodą oraz z chęcią rozpoczynają elementarną naukę pływania. Nauka pływania dla dzieci w szkole pływania iSwim pod okiem profesjonalnych instruktorów daje dużo więcej możliwości dla dziecka. Przede wszystkim rodzic ma pewność, że dzieci będą oswajane z wodą i podejmą naukę pływania zgodnie z prawidłową techniką elementarnej nauki pływania. Ponadto zajęcia w zorganizowanej grupie rówieśników daje dziecku dużo motywacji i więcej odwagi do nauki pływania.

Po przejściu pierwszego etapu nauki pływania w szkole pływania iSwim dziecko może kontynuować kurs doskonalenia pływania wszystkimi stylami pływackimi. Profesjonalna kadra instruktorska iSwim nie tylko uczy dzieci pływać czterema stylami ale również doskonali ich technikę pływania. Dzięki temu dzieci pływają bardziej ekonomicznie, czyli mniej się męczą podczas pokonywania coraz to większej ilości długości basenów oraz pływania sprawa im jeszcze więcej przyjemności i satysfakcji.

W szkole pływania iSwim we Wrocławiu nauka pływania dla dzieci jest prowadzona na czterech poziomach zaawansowania dzięki czemu dziecko bardzo płynnie przechodzi całościowy kurs pływania, po którym potrafi pływać m.in. czterema stylami, skakać „na główkę”, czy wykonywać profesjonalne nawroty pływackie. Po ukończeniu poziomu czwartego dziecko bez problemu może przystępować do egzaminów kwalifikujących do klas pływackich oraz kursów na pływacką kartę.

Zajęcia trwają 45 minut i są prowadzone na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Ścinawskiej 21 we Wrocławiu. Aby zapisać dziecko na zajęcia należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres zapisy@iswim.com.pl lub zadzwonić pod numer 698682814. W zakładce cennik znajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie płatności za kurs oraz wzór umowy. Zapraszamy do współpracy i wspólnej zabawy.

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Zanurz się w przyjemnościach i korzyściach nauki pływania już dziś! Zapisz się do iSwim i rozpocznij nową przygodę, która przyniesie Tobie i Twojemu dziecku wiele satysfakcji i pozytywnych doświadczeń. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my odezwiemy się do Ciebie i dobierzemy odpowiednią grupę w naszym kursie. Umowę w iSwim podpisujesz po pierwszych niezobowiązujących zajęciach dzięki czemu nie kupujesz „kota w worku” :). Na co więc czekasz? wypełnij formularz już dziś! Zajęcia startują 12 września 2023 roku. Ilość zajęć w pierwszym semestrze, który trwa do ferii zimowych oraz ich koszt będzie dostępny w zakładce cennik.

[/vc_column][/vc_row]

Start typing and press Enter to search