NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH WROCŁAW

Nauka pływania dla dorosłych we Wrocławiu w Szkole Pływania iSwim to potwierdzenie, że na rozpoczęcie przygody z pływaniem nigdy nie jest za późno. Jesteś dorosły i chciałbyś się nauczyć pływać? Nie marnuj czasu i zacznij już dziś!

Dzięki utworzonym specjalnie dodatkowym grupom nauki pływania dla dorosłych w Szkole iSwim każdy, bez względu na wiek może nauczyć się elementarnych podstaw pływania oraz przełamać lęk do wody. Małe grupy i indywidualne podejście instruktorów do kursantów to gwarancja, że każda lekcja jest przeprowadzona profesjonalnie i przekazuje największą możliwie dawkę wiedzy dla kursantów.

Każdy chyba wie jak pływanie pozytywnie wpływa na kondycje fizyczną i psychiczną człowieka. W dzisiejszym „zabieganym” świecie bardzo ważne jest znalezienie czasu na własny odpoczynek, który w aktywny sposób idealnie zastępuje pływanie.

Kursant, który przejdzie kurs elementarnej nauki pływania może przejść do kolejnego etapu nauki jakim jest doskonalenie nauki pływania. W jego skład wchodzi nauka pływania wszystkimi czterema stylami pływackimi (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) oraz korygowanie i wypracowywanie idealnej techniki każdego z nich.

Pływanie dorosłych nie kończy się tylko na nauce i doskonaleniu. Kursant, który nauczy się pływać czterema stylami i będzie regularnie chodził na treningi będzie miał możliwość startowania w profesjonalnych zawodach pływackich i wejść w zawodowy świat sportu.

Zajęcia trwają 45 minut i są prowadzone na basenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Ścinawskiej 21 we Wrocławiu. Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres zapisy@iswim.com.pl lub zadzwonić pod numer 698 682 814. W zakładce cennik znajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie płatności za kurs oraz wzór umowy. Zapraszamy do współpracy i wspólnych treningów.

ZAPISY NA ZAJĘCIA

Start typing and press Enter to search