Treningi indywidualne

Indywidualne Treningi Pływackie w Szkole Pływania iSwim to profesjonalna praca nad kształtowaniem techniki, wytrzymałości oraz wszystkich elementów składających się na końcowy sukces każdego pływaka. Oferta kierowana jest nie tylko dla zawodowych pływaków ale również dla triathlonistów, mastersów, czy osób rozpoczynających dopiero swoją przygodę z pływaniem. 

Jeśli przygotowujesz się do startu w zawodach triathlonowych nasza wiedza i doświadczenie pomoże Ci opanować tajniki „ekonomicznego kraula” dzięki któremu zyskasz przewagę nad konkurencją już na początku wyścigu oraz pomożesz sobie przełamywać kolejne bariery swoich rekordów życiowych. Wypracujemy razem odpowiednią technikę i wytrzymałość dzięki której pływanie będzie sprawiało Ci jeszcze większą przyjemność.

Jesteś pływakiem i masz problemy z techniką startu, nawrotu lub któregoś z czterech stylów pływackich? A może chcesz szybciej pływać nogami pod wodą albo po prostu chcesz porządnie potrenować i przygotować się do zawodów? Nieważne czy jesteś juniorem, mastersem, czy osobą która dopiero podjęła decyzję o starcie w pierwszych pływackich zawodach w życiu. Każdy plan treningowy prowadzimy indywidualnie oraz dostosowujemy go osobno dla każdego zawodnika. Zapraszamy do współpracy!

Przeanalizujmy…

Podczas pracy nad poprawą twojej pływackiej techniki wykorzystujemy również dedykowane programy służące do wideo-analizy. To właśnie dzięki nim możemy na bieżąco korygować twoje błędy ale przede wszystkim od razu Ci je pokazywać, abyś widział różnicę nad którymi będziemy pracować. Nagrywamy, bezpośrednio analizujemy i poprawiamy błędy od razu na zajęciach!

img_2035
ja landing

Trener

Indywidualne Treningi Pływackie prowadzi Bartłomiej Bogulski – były zawodnik klubu MKS Juvenia Wrocław, obecnie trener, instruktor i popularyzator pływania. W swojej karierze zawodniczej zdobył ponad 40 medali Mistrzostw Polski, bijąc przy tym wiele Rekordów Polski, wielokrotnie powoływany do Kadry Narodowej. Posiada ponad 15-letnie pływackie doświadczenie, które owocnie wykorzystuje w pracy trenerskiej.

Miejsce i cena

Indywidualne Treningi Pływackie mogą odbywać się na wybranych basenach we Wrocławiu oraz w całym województwie dolnośląskim. Wystarczy zadzwonić i umówić się na trening w wybranym miejscu. 

Ceny treningów są ustalane indywidualnie, ponieważ na ich wpływ ma przede wszystkim miejsce odbywania się treningów oraz ich częstotliwość.

ZAPISY

+48 698 682 814

iswim.wroclaw@gmail.com

Start typing and press Enter to search