INFORMACJE dot. treningów podczas pandemii

 In Uncategorized

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi od jutra obostrzeniami na terenie całego kraju, chcemy Państwa poinformować o kilku ważnych aspektach, odnośnie zajęć w naszej szkole pływania.

Obostrzenia obejmują 2 zajęcia wtorkowe (23, 30 marzec) oraz 2 zajęcia czwartkowe (25 marzec, 8 kwiecień) i wedle rozporządzenia z treningów będą mogły skorzystać tylko te osoby, które posiadają aktywną licencję Polskiego Związku Sportowego. Wiele osób już wyrobiło te licencje i oni jak najbardziej będą mogli przyjść już w najbliższy wtorek na trening.

Osoby, które tej licencji jeszcze nie wyrobiły – PROSIMY SIĘ NIE SMUCIĆ 🙂 zarówno zajęcia wtorkowe jak i czwartkowe będą do odrobienia w terminie po „wyluzowaniu” obostrzeń. Rozważamy również utworzenie kursu podczas któregoś weekendu tak, aby każdy mógł spokojnie odrobić zajęcia.

Osoby, które chciałby jeszcze wyrobić licencję PZP, mogą to zrobić dzięki współpracy z klubem MKS Juvenia Wrocław. Jak to zrobić, pisałem już w osobnych mailach do Państwa ale szczegółowe informację udzieli Państwu Pani Martyna Domagalska – koordynatorka licencji w Juvenii Wrocław (mail: domagalska.martyna@gmail.com)

Pozdrawiam,

Bartłomiej Bogulski

Recent Posts

Start typing and press Enter to search