Start nowego sezonu w iSwim

 In Uncategorized

Szanowni Państwo, 

W tym tygodniu startujemy z kolejnym semestrem zajęć pływania w iSwim. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością kontynuowania naszej wspólnej przygody z wodą i nabywania nowych umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Oto kilka ważnych informacji dotyczących rozpoczęcia nowego semestru:

Po przyjściu na basen spotykamy pierwszą szatnię, gdzie zostawiamy buty i kurtki (to pewnie w porze zimowej :)) i dostajemy numerek, z którym udajemy się do szatni basenowej. Numerek ten nam jest o tyle potrzebny, że w drugiej szatni wymieniamy go na kluczyk do szafki w szatni. 

Przebieramy się i proszę nie zapomnieć o najważniejszych rzeczach:

  • Strój / kąpielówki
  • Okularki 
  • Czepek
  • Ręcznik
  • Klapki

Najmłodsze grupy początkujące wchodzą do wody razem z instruktorem (dzieci mają ubrane dmuchane rękawki które są na wyposażeniu szkółki). 

Przydziału do grup na zajęciach dokonają instruktorzy. Podział następuje względem poziomu zaawansowania. 

W przypadku zajęć we wtorek o 17.15 i czwartek o 17.15 po wejściu na nieckę basenową prosimy o ustawienie się po prawej stronie basenu przy skrajnym torze (pierwszy tor od strony okien)

W przypadku zajęć we wtorek o 18.00 i czwartek o 16.30 prosimy, aby dzieci które są pierwszy raz na naszych zajęciach usiadły właśnie na krzesełkach. Pozostałe dzieci ustawiają się na torach, na których pływały w poprzednich semestrach i trenerzy dokonają następnych podziałów.

Wszelkie formalności i sprawy związane z płatnościami oraz podpisywaniem umów będzie załatwiała z Państwem Pani Elżbieta Bogulska, która będzie dostępna dla Państwa w trakcie zajęć w pierwszej szatni w łączniku sportowym. W razie potrzeby podaję numer telefonu do Pani Eli 600 034 515.

Jesteśmy przekonani, że nasze zajęcia nauki pływania dostarczą Waszym dzieciom wiele radości i umożliwią rozwijanie umiejętności pływackich. Razem z naszymi trenerami, jesteśmy gotowi pracować nad tym, aby Wasze dzieci czuły się pewnie i komfortowo w wodzie.

Dziękujemy za zaufanie, które nam okazujecie, wybierając naszą szkołę nauki pływania. Razem z Państwem, będziemy dążyć do zapewnienia bezpiecznych i satysfakcjonujących zajęć dla naszych małych pływaków.

Z wyrazami szacunku,

Bartłomiej Bogulski 

Założyciel Szkoły Pływania iSwim

Recent Posts

Start typing and press Enter to search